За равни права на пушачи и непушачи!
мариана |
/ #721 Re2013-01-12 16:06В тази война спечелиха хората,които не знаеха кои са им истинските приятели!И колко от тях са върли лъжци и простаци!Е,като се раздели обществото на лагери и се подкладе ненужната никому омраза,"приятелите" скочиха срещу пушачите и ги нарекоха отровители,миризливи,престъпници и диваци.Изкараха тях виновни,че нямат пари за Коледа и правителството ги дразни.Необходимия грешник след циганите...Така че честито на печелившите!Заболя ви?Вижте какво:по-добре днес и за това,отколкото всеки ден да ги чакате да ви забият нож в гърба!Тази забрана рано или късно ще падне!Защото в другите държави вече пада и се редуцира,а и ни чака друго правителство.Никой няма да умре,че не ходи на кръчма!Просто не се унижавайте да спорите с талибани и не си рискувайте здравето да пушите като проститутки на улицата,където е студено и дишате вредни газове от колите.Наистина е гадно,че т.нар. демократична държава ви отнема все повече права,а нищо не ви дава в замяна.Но какво да се прави?Може би е време да разберете,че никоя власт не обича свободата и хората,всяка власт се стреми да ви управлява!А демократичната повече от всички!Тя е длъжна да ви манипулира,че онова,което иска тя,вие го искате.И тази сила й е необходима!Защото,както се видя в последно време държавата от нов вид не управлява нищо/икономика,здравеопазване,банки/ и не носи никаква отговорност за случващото се.За това се опитва да манипулира хората като им промива мозъците. Демокрацията е метод, с който хората могат да бъдат накарани да правят това, което управляващите искат от тях, оставяйки у тях (хората) впечатление, че това, което правят, е именно онова, което самите те искат.Защо пропагандата има много по-голям успех, когато предизвиква омраза, отколкото когато извиква приятелски чувства? Бъртранд Ръсел |
|
За максимална ефективна присъда за Габриела Сашова и Красимир Георгиев, и за законодателни промени, предвиждащи по-тежки наказания за престъпления, извършени срещу животни!
Насилието на Животните от Габриела Сашова и Красимир Георгиев
Преименуване летище Граф Игнатиево на Капитан Димитър Списаревски
Финансиране на кастрационна програма на национално ниво, контрол по ЗЗЖ,ЗВМД,НК325б
Борба срещу насилието над животни: За по-строги наказания и защита
Има ли нещо, което искате да промените?
Промяната не се случва, ако мълчите. Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото? Стартирайте социално движение, като създадете петиция.
Стартирайте собствена петицияДруги петиции, които може да Ви интересуват
За запазване правото на родителите да извиняват отсъствия до 15 дни годишно
11312 Създадено: 2025-04-16
За максимална ефективна присъда за Габриела Сашова и Красимир Георгиев, и за законодателни промени, предвиждащи по-тежки наказания за престъпления, извършени срещу животни!
201206 Създадено: 2025-03-14
Природа без клетки! Граждани ПРОТИВ изграждането на зоологическа градина в град Пловдив!
682 Създадено: 2025-04-14
ПОДПИСКА ЗА ЕФЕКТИВНА ПРИСЪДА ЗА УБИЕЦА НА ПЪТЯ НА СИЯНА
33605 Създадено: 2025-04-02
Отворено писмо против ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО религиозно обучение
4741 Създадено: 2025-02-08
Целогодишни полети от и до летище Бургас!
334 Създадено: 2025-04-14
ЗА ИЗГРАЖДАНЕ НА ОБЩИНСКИ ПЪТ ДО С.О ПЕРЧЕМЛИЯТА И ЧЕРНОМОРСКА ПАНОРАМА!
246 Създадено: 2025-04-19
Подписка срещу уволнението на директора на НИНКН - арх. Петър Петров
224 Създадено: 2025-04-19
Петиция против застрояването на двора на Хуманитарна гимназия “Св. Св. Кирил и Методий” и ОУ “Княз Александър I”, гр. Пловдив
3145 Създадено: 2025-03-24
ЗА ПОДВЕЖДАНЕТО ПОД ОТГОВОРНОСТ НА КУЧЕТО - УБИЕЦ (АКИТА) И НЕЙНИТЕ БЕЗОТГОВОРНИ СОБСТВЕНИЦИ
214 Създадено: 2025-04-15
Преустановяване на изграждане на нови соларни и ветрогенераторни паркове на територията на Кюстендилска област.
166 Създадено: 2025-04-17
Петиция за оставка на УС на АПИ, поради катастрофата с убитата Сияна!
13488 Създадено: 2025-04-02
Петиция за въвеждане на предмет "Грижа и състрадание към животните" в училище
200 Създадено: 2025-04-11
Минимум 20 млн от годишния бюджет на Столична община за имоти за зелени площи!
698 Създадено: 2025-04-01
Ефективна присъда за майката на Адриан - Стела Алексиева и промяна в законодателството предвиждаща по-високи наказания и криминализиране на всяка проява на изтезание
11419 Създадено: 2025-03-27
Петиция за разрешаване отсъствието на ученици с декларация от родител
8376 Създадено: 2023-10-11
Пътища, които убиват – България е №1 по смърт на пътя. Можем да променим това.
2630 Създадено: 2025-04-07
Петиция с искане за средства за проектиране и изпълнение на воден цикъл в квартал Коматево
375 Създадено: 2025-04-10
Забрана на пиротехниката в Община Бургас – заради хората, животните и природата
64 Създадено: 2025-04-17
Да превърнем изоставения терен на бившето военно поделение над магазин Алати в обществен парк.
597 Създадено: 2025-04-08