Справедлив процес за убийството на Пейо Пеев и най-тежки наказания за убийците
Коментари
#3
Защото искам справедлива присъда- доживотен затвор без право на замяна и за дветеСнежана Стоянова (Пловдив, 2025-02-27)
#8
Справедливо е убийците,извършили престъплението с голяма жестокост, да получат най-строгата присъда!Иванка Пеева (София, 2025-02-27)
#9
Вярвям в справедливостта и че ще накажат виновните жени.Росица Генчева (София, 2025-02-27)
#12
Трябва да има СПРАВЕДЛИВОСТ заради мъката на страдащите деца, близки и роднини!Кристина Петкова (София, 2025-02-27)
#13
Подписвам, защото трябва да има справедливост и равновесие в природата. Подписвам, защото тези двете мърли НЕ трябва да възпитават деца и да живеят сред хора. Подписвам, защото искам да си излежат присъдата в затвора при особено строги мерки…., но ако някой ме пита - бих предпочела смъртна присъда!Ани Петрова (София, 2025-02-27)
#15
Подписвам защото тези две жени трябва да получат справедлива присъда от доживотен затвор за отнемането по най-жесток начин на млад човешки животМариела Георгиева (Асеновград, 2025-02-27)
#16
За зверско и хладнокръвно предумишлено убийство - ДОЖИВОТЕН ЗАТВОР за майка и дъщеря!Илка Савова (Велинград, 2025-02-27)
#22
СправедливостАндрей Едрев (Бургас, 2025-02-27)
#23
Подписвам, защото смятам, че всеки извършител на подобно зверство трябва да понесе най тежкото наказание!Лиляна Василева (Стара Загора, 2025-02-27)
#30
Никой няма право да отнема човешки живот!Теодорина Кожухарова (София, 2025-02-27)
#36
Подписвам , защото съм възмутена от наглото убийство !!! Престъпниците трябва да бъдат наказани със цялата строгост на закона !!!Христина Трайкова (София, 2025-02-27)
#43
Подписвам, защото трябва да има справедливост за смъртта на този прекрасен млад мъж и за тези две жени, които са му отнели живота. От една година Пейо го няма, а Габриела си е вкъщи на спокойствие.Марияна Тотева (Шумен, 2025-02-27)
#45
Подписвам защото виновните трябва да се наказват поне малко да разберат какво са пречинили на това добро семейство мъката няма да си отиде но поне да имат утеха че виновните са наказани.Петко Нанков (Чирпан, 2025-02-27)
#51
Искам справедлив процес!Катерина Тонова (Пловдив, 2025-02-27)
#55
Искам виновните да бъдат наказани.Антоанета Георгиева (София, 2025-02-27)
#56
Трябва да има справедливост!Александра Хаджийска (Пловдив, 2025-02-27)
#57
Подкрепям напълно написаното и се надявам на справедлив процес и правосъдие.Величка Йовова (София, 2025-02-27)
#58
ЗА това жестоко планирано убийство единственото възможно наказание е максималната присъда.Тодор Пеев (гр.София, 2025-02-27)
#59
Трябва да има пълна прозрачност на процеса, а двете обвиняеми да получат най-строгата присъда - доживотен затвор без право на замяна.Атанаска Минкова (Русе, 2025-02-27)
#62
Искам справедливост! Познавах лично Пейо Пеев като човек с главно "Ч". Интелигентен, възпитан и отговорен към всичко и всички. Да посегнат на живота му могат само изверги, каквито са тези две жени!Катв Василева (София, 2025-02-27)
#68
Трябва да има справедливост за Пейчо!Доживотен затвор за двете изверги.Соня Дончева (Бургас, 2025-02-27)
#71
Подписвам, защото искам извършителките да бъдат справедливо наказани.Златка Зафирова (Бьоблинген, 2025-02-27)
#73
Убийците на Пейо заслужават най-тежкото наказание!Антон Тонев (София, 2025-02-27)
#76
необходима е справедливост за близките на жертвите, а безнаказаността да спреДесислава Ангелова (София, 2025-02-27)
#80
Искам справедливост за ПейоНаталия Георгиева (Крушево, 2025-02-27)
#95
Справедливото правосъдие е знак за зряло общество. Справедливостта е етиката, рационалността, закона, естественото право, честността, както и прилагането на закона.Румяна Екова (София, 2025-02-27)
#100
Категорично подкрепям настоящата петиция както заради фактическата обстановка по извършеното инкриминирано деяние и неговия характер, така и заради по-нататъшното поведение на вече подсъдимите Габриела Славова-Пеева и Красимира Трифонова, получените зловещи писмени заплахи към мен, в които се споменава и бащиното ми име, два дни, след като двете жени биват запознати с доказателствата по наказателното производство през м. Януари 2024 г., включая моите три имена в качеството ми тогава на Социален работник, водещ случаите за закрила на двете деца на г-жа Габриела Славова-Пеева, поставяни ултиматуми към г-н Велико Минков за мобилността и социалните ми контакти, както и подстрекаване на тормоз с писмени съобщения до г-н Велико Минков от страна на станалият известен приближен на г-жа Габриела Славова-Пеева и г-жа Красимира Трифонова г-н Стефан Иливанов и заплахи от страна на последния, че г-жа Габриела Славова-Пеева и г-жа Красимира Трифонова ще избягат от наказателна отговорност, като заблудят институциите със симулация на симптоми и твърдения за психични разстройства и невменяемост и за съдови инциденти в случай, че твърденията за невменяемост не бъдат приети, че децата Михаел и Кристиян Пееви ще бъдат отвлечени, че подсъдимити Габриела Славова-Пеева и Красимира Трифонова ще оказват натиск върху институциите, включително използвайки контактите си с високопоставени длъжностни лица от органи на Европейския съюз, както и заради протоколирани заплахи от страна Габриела Славова-Пеева към всички социални работници, работили по случаите на двете й деца. Считам, че г-жа Габриела Славова-Пеева и г-жа Красимира Трифонова умело боравят с тактики за манипулация, не съжаляват за вреди, нанасяни на други лица, не притежават морално-етичните устои, които да ги възпират да извършат нови тежки инкриминирани деяния, не изпитват респект към правните и обществените норми, склонни са на отмъщение към всеки, който би се противопоставил на намеренията им за нанасяне на вреди, владеят поведението си дотолкова, доколкото считат, че биха успели да манипулират общественото, включително на компетентните длъжностни лица, мнение, за да придобият достатъчно свобода, с която да злуопотребят с лични цели, способни са на жестокост, разполагат с подкрепата на трети лица със съмнителна дейност и единственото, което може да ги възпира за извършване на нови тежки инкриминирани деяние, е задържането им под стража и осъждането им на възможно най-тежките присъди, възможни съобразно българското законодателство! Надявам се, че съдебните институции няма да неглижират обществената значимост и опасност, че няма да се поддават на натиск, какъвто би могъл да се очаква, и ще проявят отговорност към българското общество с осигуряването на справедлив и прозрачен съдебен процес!Мориел Георгиева (София, 2025-02-27)
#105
Подписвам, защото трябва да има справедлив процес и убийците трябва да получат най-тежкото наказание.Отнет е човешки живот! Никой няма право на това! Жената и майката са символ на най-доброто - те дават човешки живот, а не го отнемат!
В този случай, две майки стават безпрецедентни убийци!
Няма общество без справедливост!
Справедлив процес за Пейо!
Юлия Пеева (Пловдив, 2025-02-27)
#110
ПравосъдиеДеян Стоянов (Варна, 2025-02-27)
#112
Подписвам защото смятам че убийците на Пейо са потенциална заплаха за живота на децата му и на роднините му.Мила Мицова (София, 2025-02-27)
#115
Подписвам се за справедлив процес и убийците на Пейо да получат заслуженото си наказание/Доживотен затвор без право на замяна/Слави Стайков (Чирпан, 2025-02-27)
#119
Очаквам справедлива присъда.Иво Пиперков (София, 2025-02-27)
#121
Искам справедлив процес и най-тежките присъди по българското законодателство. Много ми е трудно да повярвам на българското правораздаване, но очаквам обективност и справедливост.Катя Чанкова (Стара Загора, 2025-02-27)
#124
Защото справедливостта трябва да възтържествува !!!Даниел Тодоров (Пловдив, 2025-02-27)
#128
Искам да живея в свят, в който злото се наказва.Теодора Тодорова (Стара Загора, 2025-02-27)
#131
Искам справедливо правосъдие в кратък срок.Възмездие за всеки престъпник.Васил Пеев (Пловдив, 2025-02-27)
#136
Престъпление с тавана ниво на безпардонност и жестокост трябва да получи справедливо наказаниеАлександър Василев (София, 2025-02-27)
#137
Правосъдие без милост ! Само това е справедливо. Такива умопобъркани зверове трябва да са заключени до-жи-вот ! СПРАВЕДЛИВОСТ ЗА ПЕЙО !!Велин Беляков (Пловдив, 2025-02-27)
#140
Искам Законово Възмездие за смърта на Пейо!Иван Лилов (Пловдив, 2025-02-27)
#141
Убийците трябва да получават законното наказание.Апелирам за наказание доживотен затвор без право на замяна!Костадин Сотиров (София, 2025-02-27)
#147
Тези две жени са обвинени в предумишлено убийство , трябва да понесат строгостта на закона .Подписвам се за справедлив процес .
За доживотен затвор .
За най строг режим.
Христина Симеонова (Стара Загора, 2025-02-27)
#148
Подписвам се, защото искрено се надявам Правосъдието в България да си свърши добре работата този път! Убийците нямат работа на свобода!Бояна Гидикова (Кортен, 2025-02-27)
#151
Извършителите на умишленото убийство - Красимира Трифонова и Габриела Славова - трябва да бъдат най-сурово наказани от българския съд с доживотен затвор за отнемането на живота на Пейо Пеев. Пейо Пеев заслужава да получи справедлив процес!Любка Инева (гр. София, 2025-02-27)
#157
Виновните да получат заслужено и най-строго наказаниеВенелин Каравичев (Стара Загора, 2025-02-27)
#160
Защото трябва да има справедливост в тази държава!!!Йордан Николов (Согиа, 2025-02-27)
#162
Велико Минков- единствен родител и баща на детето си!Angel Katushev (gr. PLOVDIV (4000), Mun. PLOVDIV, Area PLOVDIV, 2025-02-27)
#163
Подписвам , защото това свестно и интелигентно момче си отиде без време с изключително жестока смърт.Убийците му заслужават същото.Антон Никифоров (София, 2025-02-27)
#172
Искам да има справедливост!Ирина РАДОЕВА (София, 2025-02-27)
#175
Виновниците трябва да бъдат справедливо наказаниПетър Георгиев (София, 2025-02-27)
#176
Изключителна жестокост, заслужваща доживотен затвор!!!Иванина Минкова (Русе, 2025-02-27)
#183
Подписвам се, защото убийците трябва да бъдат наказани!Елена Янеа (София, 2025-02-27)
#191
Трябва да има справедливостНиколай Узунов (Божурище, 2025-02-27)
#197
Вярвам в справедливостта.Калина Суттер (Понтресина, 2025-02-27)
#198
Справедлив процес за Пейо!Таня Кочева (Банкя, 2025-02-27)
#199
Настоявам за справедлив процес и тежка присъда за хладнокръвните убийциМария Грудева (София, 2025-02-27)