Peticiq.com

За ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ на Паметника на Съветската Армия в София!

Изминаха почти две години след варварското нарязване на Паметника на Съветската армия в град София.Паметник символизиращ победата над фашизма.Паметник увековечаващ българо-руската дружба и отдаващ почит към участието на българската армия в състава на III Украинска армия и допринесла за Победата над кафявата чума!

ВРЕМЕ Е ПАМЕТНИКЪТ ДА БЪДЕ ВЪЗСТАНОВЕН В КНЯЖЕСКАТА ГРАДИНА!

Ако сте съгласен/а подпишете тук!

 


Сдружение "Пазители на Паметта"
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Сдружение "Пазители на Паметта" ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели: