Peticiq.com

За промяна на новите правила спрямо ГТП

Дъжавата трябва да даде, преди да изисква. Ако искате да налагате европейски правила, подходете като европейска държава!

Българите, не карат стари коли по желание. Ние сме най-бедните в Европа и все пак, се очаква хората на собствен гръб да поемат прехода, като всички останали държави имат механизми, за стимулиране закупуването на нови и по-екологични автомобили. Не сме радикали които искат да живеят на мръсно, но защо коли 2020та не могат да минат ГТП? Защо не се отчита, че колите на газ имат много по-малък отпечатък? 

Исканията на протеста са:

Отмяна на новите мерки, до въвеждането на механизъм който да стимулира подмяната на автопарка в България.

Вдигане на квотите, защото е неадекватно коли 2020 произведени в Германия, да не са подходящи за българските пътища.

Въвеждането на изключения за колите с газови и метанови уредби.

Ние сме готови за активни протестни действия, ако отговорните органи не постъпят отговорно.


Георги Пачеджиев
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Георги Пачеджиев ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели: