Peticiq.com

Срещу намалените проценти на хората с ТЕЛК, срещу новата наредба за заболяванията които се отхвърлят, и срещу работата на МС, НС, комисията по здравеопазване, работещи в тази посока !

Срещу геноцида на институциите, към хората с увреждания, и умишлено прекратяване на пенсиите, чуждата помощ, и социалните придобивки за да може да се прикрият кражбите на сегашните управляващи !!!


Тони Димитров
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Тони Димитров ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели: