Peticiq.com

Подписка от гражданите на град Кърджали за пускане в експлоатация на общински басейн ,, Арпезос" гр. Кърджали

Басейн " Арпезос " гр. Кърджали е бил една от гордостите на града . Там са се провеждали международни състезания по водна топка, както и много поколения кърджалийци са се научили да плуват там и са се наслаждавали на прохладата му през летните горещи дни. Можем да кажем че той е една от емблемите на града и че неговото затваряне носи тъга на кърджалийци и срам за управляващите на  града


Димитър Григоров Григоров
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Димитър Григоров Григоров ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели: