Peticiq.com

Благоевград не иска заря ,а да помогне на съгражданите си !

Всички знаете за пожара в Струмско . Понеже за общината е по-важно да има заря в новогодишната нощ нека покажем ,че ние предпочитаме да подадем ръка на съгражданите си .

Моля всички които се отказват от зарята в полза на блока в Струмско да подпишат .

Благодаря !


Радост Ангелова
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Радост Ангелова ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.
Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.
Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели:
Аз съм на поне 16 години и приемам политиката за поверителност на тази петиция.