Peticiq.com

Петиция против въвеждане на синя зона през събота и неделя от 01.05.22 в гр.Варна

Кому е нужно това, освен да се наливат още пари в общинската хазна от джоба на гражданите.Моля замислете се и изкажете своето мнение!


Симеон Николов
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Симеон Николов ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели: